O Nas - Gabinet Kosmetyczny Sieniawa

Sieniawa, ul. Rynek 4E
I Piętro

O nas

Witam Państwa serdecznie na stronie Gabinetu Kosmetycznego Avanti, który działa od 2014 roku.

Kosmetyka jest naszą pasją, dlatego regularnie bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach, dzięki czemu podnosimy swoje kwalifikacje i zapoznajemy się z nowościami w dziedzinie kosmetologii. Mogą to potwierdzić nasze liczne certyfikaty. Pozwala nam to na stałe poszerzanie oferty tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pracujemy na najwyższej jakości sprawdzonych kosmetykach i urządzeniach co jest gwarancją uzyskania najlepszych efektów, a to z kolei przekłada się bezpośrednio na zadowolenie naszych Klientów. Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo, każdy nowy zabieg jest przez nas testowany zanim zaoferujemy go Klientom, a każda aparatura posiada stosowne atesty i pozwolenia.

Każdy uśmiech zadowolonej klientki rodzi w Nas jeszcze większą chęć do działania.

Avanti Team

Justyna Radawiec-Gazda

Właścicielka Gabinetu Kosmetycznego Avanti. Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla w Krakowie.

Kosmetyka to moja pasją i drogą zawodową, którą nieprzerwanie zajmuję się od 2009 roku. Doświadczenie zdobywałam pracując w kilku salonach piękności, także w Londynie. Na bieżąco podnoszę kwalifikacje szkoląc się, uczestnicząc w warsztatach, wykładach związanych z kosmetologią. Podchodzę do swojej pracy z pokorą, starannością i zaangażowaniem. Wykonuję szereg zabiegów od podstawowych pielęgnacyjnych do bardziej inwazyjnych przeciwzmarszczkowych, głęboko odbudowujących. Stale rozwijam się w dziedzinie makijażu permanentnego co jest moim oczkiem w głowie. Dużą przyjemność sprawia mi wykonywanie makijaży, czuję sie zaszczycona mogąc w ten dzień przygotować Pannę Młodą. Mam mnóstwo pomysłów do zrealizowania w gabinecie, które chciałabym sukcesywnie wprowadzać :)

"Jeśli praca jest dla Ciebie pasją- nie pracujesz ani jednego dnia"

Odwiedź nas na instagramie i Facebooku!
Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę!